TkFileExplorer

Krok za krokem jak připojit telefon přes TkFileExplorer

Potřebný software: Samsung Kies TkFileExplorer stahujte v download sekci

1 Je potřeba mít nainstalovaný Samsung Kies. Po jeho instalaci ho kompletně zavřeme. Návod na to jak ho zavřít je v návodu na flash firmware krok 3-4.

2 Připojíme telefon v režimu Samsung Kies. Pokud nevíte jak ho připojit tak návod na to je v návodu na flash firmware krok 9 Po připojení pokračujeme dál.

3 Nyní je potřeba zjistit na jakém portu je náš telefon připojen takže otevřeme start a klikneme pravím tlačítkem myši na „Počítač! Tak jak vidíme na obrázku 1. Rozvine se nám nabídka a zvolíme Spravovat.

4 Otevře se nám „Správa počítače“. Zde vybereme Správce zařízení vedle se nám rozvine seznam hardwaru. Zde nalezneme položku „Modemy“ a klikneme. Měla by se rozvinout a v ní by měla být položka „SAMSUNG USB Mobile Modem“(Mělo by to vypadat jako obrázek 2) na ni klikneme pravím tlačítkem myši a v nabídce, která se rozvine zvolíme položku „Vlastnosti“.

5 Mělo by se otevřít podobné okno jako vidíte na obrázku 3 v něm klikneme na horní nabídku „Modem“. Tak a teď je vidět na jakém COM portu máme telefon připojen.

6 Otevřeme TkFileExplorer a klikneme na ikonku která je znázorněna na obrázku 4.

7 Otevře se nabídka, kterou vyplníme tak, že do pole „Port“ napíšeme COMxx kde xx je číslo portu, který jsme si zjistili ve správci zařízení. Pro port jedna napíšeme COM1 pro port 2 napíšeme COM2 atd. Dále od pole „Baud Rate“ napíšeme hodnotu 115200 (není povinné ale v zájmu kompatibility bych to vyplnil. Ve výsledku by to mělo vypadat přesne jako obrázek 5 po té zvolíme OK.

8 Nyní klikneme na ikonu která je znázorněna na obrázku číslo 6.

9 Pokud jsme postupovali přesně podle návodu měl by se nám zobrazit ve spodní části okna obsah telefonu tak jak je to vidět na obrázku 7. Nyní můžete spravovat i jinak skrytý obsah telefonu. POZOR bezhlavě nemazejte soubory!!! Po každém odpojení a připojení telefonu by jste měli postupovat znovu krok za krokem jelikož nastavení se většinou neuchovává a telefon se může připojit po každé k jinému portu!

Prosím pokud se článek líbil pokračuj ZDE

tkf (1)
tkf (2)
tkf (3)
tkf (4)
tkf (5)
tkf (6)
tkf (7)
Partnerské weby: topeniplyn.kvalitne.cz cukrovi.euweb.cz servisit.kvalitne.cz
Pro výměnu odkazů napište na: 345669236@seznam.cz.
© 2010-2011 S5620.EUWEB.CZ design by Jacob!
345669236@seznam.cz

Optimalizace pro vyhledávače