Flash

Krok za korkem jak na flash firmware Samsungu S5620 (Monte).

Potřebný software: Samsung Kies, Multiloader, Firmware,

Stahujte v Download sekci.

1 Nainstalujte Samsung Kies

2 Po instalaci zazálohujeme veškerý obsah telefonu to znamená kontakty, obrázky, hudbu, prostě to co je v paměti telefonu a nechceme o to přijít! K zálohování kontaktů můžete použít Samsung Kies.

3 Po zálohování úplně vypneme Samsung Kies.

4 To uděláme tak, že stlačíme na klávesnici tlačítko Windows+R do dialogového okna napíšeme „msconfig“ zobrazí se nám nové okno kde klikneme na záložku „Po spuštění“ a zkontrolujeme ODznačení! Mělo by to vypadat tak jako na obrázku 1 Dále zvolte použít a OK. Po té restartujte PC.

5 Na klávesnici telefonu napište *#7465625# zobrazí se nám okno a první řádek musí být ve tvaru „ 1 [Off] Network lock“ pokud bude ve tvaru „ 1 [On] Network lock“ nedoporučuji pokračovat a Flash neprovádějte.

6 Kompletně zresetujeme telefon zadáním kódu *2767*3855#. Telefon se automaticky vypne a zapne. Po zapnutí telefon opět vypněte a vyjměte SIM kartu a paměťovou kartu! Pokud je nevyndáte flash se nezdaří a poškodíte si telefon!

7 Otevřeme si již stažený Multiloader a spustíme. Postupně zaškrtneme volby přesně tak jak je vidíme na obrázku 2. To znamená BRCM2153, Boot Change, Full Download

8 Vybereme postupně všechny potřebné soubory to znamená klikneme na tlačítko "Boot" otevře se nám okno zde vyhledáme náš stažený firmware(Firmware si rozbalte na plochu bude to jednodušší.).

Takže vybereme Plocha > Firmware > boot a OK viz obrázek 3.

Dále klikneme na Amss a v záložce si najdeme složku z firmwarem a po té zvolíme soubor amss .bin přesně tak jak je vidět na obrázku 4

Dále klikneme na Apps a v okně vybereme apps_compressed.bin

Dále klikneme na Rsrc1 a v okně vybereme Rsrc_S5620_Open_Europe_Common.rc1

Dále klikneme na Rsrc2 a v okně vybereme Rsrc2_S562(Low).rc2

Dále klikneme na Factory FS a v okně vybereme FactoryFs_S5620_Open_Europe_Common_XEO.ffs

Dále klikneme na CSC a v okně vybereme

CSC_S5620_Open_Europe_Common_OXD.csc

Dále klikneme na SHP APP a v okně vybereme ShpApp.app

Dále klikneme na PFS a v okně vybereme PFS_S5620_Open_Europe_Common_XEO.pfs

Vy výsledku by to mělo vypadat jako obrázek 2

9 V telefonu následně jdeme do Menu > Nastavení > Nastavení telefonu > Připojení k počítačí > a zvolíme Samsung Kies a uložit. Pak zpět na úvodní obrazovku a připojíme pomocí kabelu k pc.

10 Přepneme na Multiloader kde již máme vybrány všechny potřebné soubory a klikneme na Port Search. Přesně tak jak je to na obrázku 5. Na Port Search klikáme tolikrát kolik je potřeba aby se nám objevilo např: COM 5 Ready - [Monte](hlavně musí být zobrazeno [Monte]). Většinou stačí 2x až 3x zmáčknout a objeví se to. Pokud vše proběhlo správně tak obrazovka telefonu vypadá jako na obrázku 6

11 Pokud máme telefon v tomto stavu můžeme kliknout na tlačítko Download jak je vidět na obrázku 5. Telefon se nám sám automaticky přepne do download režimu a začne přehrávat firmware. Buďte trpělivý tento proces trvá přibližně 5 minut. Po konci se telefon sám automaticky zrestartuje! Telefon od pc neodpojujte a počkejte, až se objeví úvodní obrazovka a nápis připojeno. Během restartu se objeví světle modrá obrazovka kde se píše o inicializaci file systému tak nepanikařte a nechte běžet dál bude zobrazena cca 30 vteřin.

12 Pokud je telefon na úvodní obrazovce s nápisem připojeno flash proběhl úspěšně. Nyní odpojte kabel od telefonu zrestartujte a vložte SIM kartu a paměťovou kartu.

Upozorňuji, že FLASHOVÁNÍM FIRMWARE porušujete záruční podmínky a za případné poškození telefonu nenesu odpovědnost!

Prosím pokud se článek líbil pokračuj ZDE

1
2
3
4
5
6
Partnerské weby: topeniplyn.kvalitne.cz cukrovi.euweb.cz servisit.kvalitne.cz
Pro výměnu odkazů napište na: 345669236@seznam.cz.
© 2010-2011 S5620.EUWEB.CZ design by Jacob!
345669236@seznam.cz

Optimalizace pro vyhledávače