MGMaps

Krok za krokem jak si nainstalovat aplikaci MGMaps s mapovými podklady tak aby fungovala v režimu Offline:-) Tudíž bez stahování mapových podkladů z internetu :-)

Potřebný software MGMaps Winrar

Winrar stáhnete v sekci Downloads a MGMaps v sekci Tools>Nástroje

1 Doporučuji nejprve použít návod na zrychlení vyhledávání GPS v sekci Návody GPS Vyhledání GPS

2 Stáhneme si MGMaps a nainstalujeme zde doporučuji použít návod Stop dotazování aby se nás neustále aplikace neptala na přístup na internet apod.

3 Doporučuji v Menu>Hry>Další>Připojení>vybrat zde možnost Wi-fi tím zabráníme zpoplatněnému stahování dat.

4 Nyní si stáhneme Mapové podklady ze sekce Návody GPS Mapy a rozbalíme. Rozklikneme a měli bychom vidět adresář MGMapsCache jako je vidět na obrázku 1

5 Celý tento adresář nakopírujeme na paměťovou kartu tak jak je vidět na obrázku 2 pozor adresář obsahuje veliké množství souborů a počítejte s tím, že to nějakou dobou potrvá například mapa středních Čech se mi kopírovala 15minut. Celou ČR odhaduji tak na 2 hodiny!

6 Po nakopírování odpojíme telefon zapneme aplikaci MGMaps

7 Zobrazí se nám úvodní obrazovka jako je na obrázku 3 a my zvolíme možnost, která je tam vyznačena!

8 rozbalí se nám menu a my zvolíme možnost číslo 7 tak jak je znázorněno na obrázku 4.

9 Zobrazí se nám nová obrazovka, která je vidět na obrázku 5. Zde nejprve zvolíme možnost Map Browsing zobrazí se nám obrazovka, která je na obrázku 6 zde zaškrtneme možnosti Stored Maps a Offline mode dále zmáčkneme tlačítko Menu, které je v levém rohu a v nabídce, která se nám zobrazí zvolíme Browse po té se nám zobrazí obrazovka kde zvolíme možnost „Mmc/“ po té se nám zobrazí adresář paměťové karty zde vybereme složku kam jsme nakopírovaly mapy a to „MGMapsCache/“ a zmáčkneme tlačítko Select nakonec do pole Memory Cache (kb): napíšeme hodnotu 65536 pokud máme hotovo a vypadá to úplně stejně jako obrázek 6 zvolíme Menu rozbalí se nám nabídka a dáme Save (Pozor pole s adresářem mapy nevyplňujte ručně mapa by se nemusela načít vždy použijte možnost Browse).

10 Teď jsme zpět na obrazovce, která je vidět na obrázku 5 zde zvolíme možnost Map Types otevře se nám obrazovka a zde odškrtáme možnosti Yahoo map stejně tak jako je to vidět na obrázku 7 a zaškrtáme Google mapy jako je vidět na obrázku číslo 8 pokud máme hotovo dáme Menu a Save

11 Znovu jsme na obrazovce z obrázku číslo 5 a zvolíme možnost Advanced a vyhledáme možnost, která je zobrazena na obrázku 9 a označíme metodu Legacy. Pokud máme dáme Menu Save

12 A znovu jsme na obrazovce z obrázku 5 nyní zvolíme vpravo dole Back

13 Dále zvolíme možnost z obrázku 3 rozbalí se nám nabídka, která je vidět na obrázku 4 a zvolíme možnost Exit, která je níž.

14 Jděte ven zapněte znovu aplikaci a čekejte než se vám zobrazí symbol, který je vidět na obrázku 10 pod označením 1 (pozor střelka musí být zelená přesně tak jak je vidět na obrázku 10). Po té zmáčkneme tlačítko, které je na obrázku 10 označeno číslem 2 tím se nám vycentruje mapa a zobrazí symbol, který znázorňuje naší polohu.(pokud se nám do teď nezobrazila mapa postupujte takto: pomalu nejprve mačkáme tlačítko minus tak abychom se dostaly do základní polohy a dále mačkáme tlačítko + které je vyznačeno číslem 3 na obrázku 10. Upozorňuji mačkejte pomalu cca s 5 sec intervaly. Tímto se dostaneme na požadovanou úroveň zvětšení Pokud používáte mojí mapu mělo by stačit 14 zmáčknutí a mapa se zobrazí pokud ne někde je něco špatně! Pokud funguje tak se přidejte do skupiny na Facebook a napište to na zeď :-)

Někdy se stane, že po vypnutí aplikace a zapnutí nenaskočí mapy proto jděte do nastavení a vyberte znovu složku s mapami uložte a aplikaci restartujte mapy by se měli načíst znovu a poslední připomínka je že by někdy mohl být po vypnutí této aplikace trošku pomalejší tak ho jednoduše vypněte a zapněte a vše bude v pořádku :-)

Prosím pokud se článek líbil pokračuj ZDE

mgm (1)
mgm (2)
mgm (3)
mgm (4)
mgm (5)
mgm (6)
mgm (7)
mgm (8)
mgm (9)
mgm (10)
Partnerské weby: topeniplyn.kvalitne.cz cukrovi.euweb.cz servisit.kvalitne.cz
Pro výměnu odkazů napište na: 345669236@seznam.cz.
© 2010-2011 S5620.EUWEB.CZ design by Jacob!
345669236@seznam.cz

Optimalizace pro vyhledávače