Stop dotazování

Krok za korkem jak nainstalovat javovou aplikaci. která se nebude dotazovat na povolení k přístupu na internet nebo do paměti telefonu. Velice užitečné pro Aplikace Opera a Jimm (podotýkám jen, že pokud chcete mít aplikace dotykové doporučuji návod na to jak odstranit šipky z java aplikace. Tento návod je v sekci Návody Java bez šipek.

Potřebný software: TkFileExplorer a nějaká aplikace:-)

K instalaci jsem si vybral Jimm ICQ

1 Nainstalujeme TkFileExplorer návod jev sekci Návody TkFileExplorer

2 Připojím telefon do TkFileExploreru a vyhledáme složku Která je vidět na obrázku 1

3 Aplikaci, kterou chceme upravit si vložíme do složky, která se jmenuje stejně jako naše aplikace (Doporučuji si název aplikace zjednodušit,prostě ji přejmenujte tak aby byl název krátký.)a zkopírujeme na Disk C (Není podmínkou je to jen kvůli přehlednosti.) Pozor jsou potřeba oba instalační soubory (JAD i JAR) a musí se jmenovat naprosto stejně. Pokud nemáte soubor JAD je možné si ho vytvořit pomocí návodu JADMaker který najdete v sekci návody JADMaker. Mělo by to vypadat stejně jako na obrázku číslo 2.

4 Přepneme zpět na TkFileExplorer s naší nalezenou složkou Locked Games. Do vyznačeného místa které je vidět na obrázku 3 klikneme pravým tlačítkem myši¨. Rozbalí se nám nová nabídka. Klikneme na „New“ a pak „Folder“. Novou složku pojmenujeme přesně tak jako se jmenuje naše aplikace v mém případě Jimm. Jako je to vidět na obrázku 4 a složku rozklikneme.

5 Dále si v horní části TKFileExploreru, která je vyznačena na obrázku 5.

6 Dále si najdeme naší aplikaci v mém případě Disk C. složka Jimm přesně tak jak je to vidět na obrázku číslo 6.

7 Označíme první soubor a klikneme na tlačítko „Download“ přesně tak jak je to znázorněno na obrázku číslo 7. A následně označíme druhý soubor a provedeme totéž. Ve výsledku vznikne to co vidíme na obrátku 8. (Tip můžete označit najednou oba soubory „Jimm“ a kliknout na tlačítko „Download“)

8 Odpojíme telefon. Následně na klávesnici telefonu zadáme kód *#7092463*# (pokud nebude fungovat napíšeme kód *#3971258*#) zobrazí se nám nabídka a následně zvolíme možnost 5 DB Management po té se nám zobrazí další nabídka a zvolíme možnost 5 Update DB a nakonec se nám zobrazí poslední nabídka a tam zvolíme 1 Java. Počkáme, až proběhne aktualizace databáze a pomocí tlačítka zavěsit hovor se vrátíme na úvodní obrazovku.

9 Jdeme do Menu>Hry>v mém případě Jimm spustíme a užíváme si bez zbytečného dotazování na připojení :-)!

Prosím pokud se článek líbil pokračuj ZDE

SD (1)
SD (2)
SD (3)
SD (4)
SD (5)
SD (6)
SD (7)
SD (8)
Partnerské weby: topeniplyn.kvalitne.cz cukrovi.euweb.cz servisit.kvalitne.cz
Pro výměnu odkazů napište na: 345669236@seznam.cz.
© 2010-2011 S5620.EUWEB.CZ design by Jacob!
345669236@seznam.cz

Optimalizace pro vyhledávače